- Geschreven door Omroep Berg en Dal
50 Sara's verrassen 50-jarige Bianca

Vele Sara's in 't Groeske. Foto: Peter Hendriks
GROESBEEK - Wie vrijdagavond door het centrum van Groesbeek kwam kan verrast zijn door maar liefst vijftig oudere dames en enkele heren die zich ophielden in park 't Groeske. Hier was geen sprake van 'hangouderen' maar het waren mensen, verkleed als Sara en enkele Abrahams, als verrassing voor Bianca Peters die 50 werd.
Bianca is op vele vlakken actief in Groesbeek en gaat ook altijd als Sara op pad als bekenden 50 jaar worden. Vrijdag werd ze dus zelf verrast toen ze bij het uitlaten van de hond op de gekste plaatsen in park 't Groeske Sara's en een enkele Abraham tegen kwam.
Een bosje margrietjes
De oudere dames en heren hadden allemaal een bosje margrietjes bij zich voor de jarige, aangezien ze jarenlang gewerkt heeft bij bloemenzaak 't Margrietje. Bianca was totaal overdonderd door deze mooie verrassing, en zal zich waarschijnlijk nog lang afvragen wie er allemaal schuil gingen achter de maskers.