Focus Politiek

donderdag 13 januari 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Meer afleveringen van Focus Politiek

Focus Politiek

Focus Politiek

donderdag 13 januari 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Gemeenteraadsvergadering

Gemeenteraadsvergadering

donderdag 16 december 2021 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Focus Politiek

Focus Politiek

donderdag 9 december 2021 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Carrousel vergadering

Carrousel vergadering

donderdag 2 december 2021 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Focus Politiek

Focus Politiek

donderdag 25 november 2021 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Begrotingsvergadering

Begrotingsvergadering

donderdag 4 november 2021 16.00

Elk jaar maakt de gemeente een begroting. In de begroting staan de inkomsten en uitgaven. Waar gaat de gemeente geld aan uitgeven? Wat wil de gemeente bereiken? En waar komt het geld vandaan? De gemeenteraad bespreekt de begroting in haar vergadering.

Focus Politiek

Focus Politiek

donderdag 28 oktober 2021 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Gemeenteraadsvergadering

Gemeenteraadsvergadering

donderdag 21 oktober 2021 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Carrousel vergadering

Carrousel vergadering

donderdag 14 oktober 2021 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Gemeenteraadsvergadering

Gemeenteraadsvergadering

donderdag 30 september 2021 20.00

Politici uit de gemeente Berg en Dal aan het woord. Het gaat over belangrijke thema's, waar de inwoners van onze gemeente dagelijks mee te maken hebben. Wie zijn die beleidsmakers? Wat zijn hun idealen? Hoe vertegenwoordigen zij uw belangen? Focus Politiek geeft antwoord.

Kernachtig Groesbeek

Kernachtig Groesbeek

donderdag 23 september 2021 20.00

In deze uitzending van Focus Politiek hebben we twee onderwerpen voor u.

In het eerste onderwerp staat burgemeester Mark Slinkman centraal. Hij deed de laatste tijd verschillende oproepen in de pers. Een daarvan ging over de manier van communiceren met en de agressie tegen de ambtenaren en de gevolgen die dit voor de ambtenaren heeft. Verder sprak hij zich uit over het wel of niet krijgen van een vergunning door verschillende horeca ondernemers. Hij zou het “gezeur” en “geklik” van de horeca ondernemers zat zijn.

Het tweede onderwerp gaat over de nieuwe politieke partij Kernachtig Groesbeek, een fusie van VOLG, Sociaal Groesbeek en de Groesbeekse Volkspartij. Hierover spreken we Hans Peters (SG) en Ruud Verstraaten (GVP). Het zal onder meer gaan over de reden(en) van de fusie tot één nieuwe partij. Er zal gesproken worden over het programma voor de komende gemeenteraadsverkiezingen (16 maart 2022). Tenslotte zijn wij benieuwd of er al is gesproken over de welbekende “poppetjes”.