Ankeiler: EPG

Begin de zondag met klassiek

gisteren 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 26 juni 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 29 juni 21:00 tot 23:00 uur

1. Franz von Suppé: Ouverture “Leichte Kavallerie”
2. Prinz Louis Ferdinand von Preuszen: Piano Quartet no. 2 in f klein; 2de deel, Menuetto e Trio
3. Ludolf Nielsen: Romance Opus 20
4. Giuseppe Sammartini: Hoboconcert in D groot; 3de deel, Allegro
5. Pjotr Iljitsj Tsjaikovsky: Suite no. 1 in D groot; 2de deel, Divertimento Allegro moderato
6. Carl Stamitz: Klarinetconcert no. 7 en Es groot; 2de deel, Adagio
7. Wolfgang Amadeus Mozart: Sinfonia concertante in Es groot
8. Karl Jenkins: Palladio; 1ste deel, Allegretto
9. Camille Saint-Saëns: Dance macabre
10. Johannes Brahms: Symfonie no. 4; 3de deel, Allegro giocoso
11. Maurice Ravel: Pavane pour une enfante défunte
12. Antonin Dvorák: Symfonie no. 9 “Uit de nieuwe wereld”;1ste deel, Adagio-Allegro molto
https://www.youtube.com/watch?v=vXcU7h3uVlg&t=765s
13. Johann Sebastian Bach: Mis in F groot; “Cum Sancto Spiritu”

Meer afleveringen van Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

gisteren 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 26 juni 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 29 juni 21:00 tot 23:00 uur

1. Franz von Suppé: Ouverture “Leichte Kavallerie”
2. Prinz Louis Ferdinand von Preuszen: Piano Quartet no. 2 in f klein; 2de deel, Menuetto e Trio
3. Ludolf Nielsen: Romance Opus 20
4. Giuseppe Sammartini: Hoboconcert in D groot; 3de deel, Allegro
5. Pjotr Iljitsj Tsjaikovsky: Suite no. 1 in D groot; 2de deel, Divertimento Allegro moderato
6. Carl Stamitz: Klarinetconcert no. 7 en Es groot; 2de deel, Adagio
7. Wolfgang Amadeus Mozart: Sinfonia concertante in Es groot
8. Karl Jenkins: Palladio; 1ste deel, Allegretto
9. Camille Saint-Saëns: Dance macabre
10. Johannes Brahms: Symfonie no. 4; 3de deel, Allegro giocoso
11. Maurice Ravel: Pavane pour une enfante défunte
12. Antonin Dvorák: Symfonie no. 9 “Uit de nieuwe wereld”;1ste deel, Adagio-Allegro molto
https://www.youtube.com/watch?v=vXcU7h3uVlg&t=765s
13. Johann Sebastian Bach: Mis in F groot; “Cum Sancto Spiritu”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 19 juni 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 19 juni 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 22 juni 21:00 tot 23:00 uur

1. Vincenzo Bellini: Ouverture Norma
2. Piotr Iljitsj Tchaikovsky: Les Saisons; 6de deel, juni
3. Georg Friedrich Händel: Hobo sonate HWV 357; 1ste deel, Andante
4. Carl Philipp Emmanuel Bach: Fluitconcert in Bes groot; 3de deel, Allegro assai
5. Louis Spohr: Concert voor klarinet en orkest no.4; 3de deel, Rondo al Espagnol
6. Ludwig van Beethoven: Pianoconcert no. 1; 3de deel, Rondo Allegro
7. Joseph Haydn: Symfonie no. 99
8. Aram Iljitsj Khachaturian: Uit “Maskerade” Walz
9. Federigo Fiorillo: Symfonie concertante; 2de en 3de deel, Rondo Allegretto en Allegro
10. Bedřich Smetana: “Die Moldau” uit “Má Vlast”
11. Giovanni Battista Cirri: Celloconcert no. 2; 3de deel, Rondo Allegro
12. Jean-Marie Leclair: Viuoolconcert in a klein opus 7 no. 5; 3de deel, Allegro assai
13. Eric Swiggers: Uit de “Astro suite” deel 1 en 2, “Virgo” en “Gemini”
14. Johann Ludwig Bach: Mis in e klein; Kyrië

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 12 juni 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 12 juni 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 15 juni 21:00 tot 23:00 uur

1. Giuseppe Verdi: Ouverture Oberto
2. Joseph Haydn: Strijkkwartet opus 76 No. 4; 3de deel, Menuet Allegro
3. Jean Baptiste Krumpholtz: Symfonie voor harp no. 1; 3de deel, Rondeau
4. Josef Suk: Serenade in Es groot; 2de deel, Allegro ma non troppo e grazioso
5. Rudolf von Österreich: Septet in E groot; 1ste deel, Allegretto
6. Friedrich Hartmann Graf: Celloconcert in D groot; 2de deel, Romance Andante
7. Giuseppe Verdi: Uit “Il Trovatore” het Soldatenkoor
8. Friedrich Schwindl: Concert voor fluit en orkest in D groot
9. Josef Strauss: Polka “Die Libelle”
10. Jacques Widerkehr: Symfonie concertante voor hoorn en fagot; 3de deel, Allegretto con variationi
11. Giuseppe Maria Cambini: Blaaskwintet no. 2 in d klein: 3de deel, Presto
12. Johann Sebastian Bach: Brandenburgs concert no. 3 in G groot BWV 1048
13. Wolfgang Amadeus Mozart: Pianoconcert no. 17; 2de , Andante
14. Wolfgang Amadeus Mozart: Vioolconcert no. 4; 3de deel, Rondeau Andante grazioso
15. Nikolaus Betscher: Missa brevis; Kyrië

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 5 juni 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 5 juni 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 8 juni 21:00 tot 23:00 uur

1. Carl Maria von Weber: Ouverture opera Euryanthe
2. Johann Baptist Vanhal: Fluitconcert in Es groot; 2de deel, Adagio
3. Wolfgang Amadeus Mozart: Klarinetkwintet KV 581; 1ste deel, Allegro
4. Georg Philipp Telemann: Hoboconcert in e klein; 3de en 4de deel, Largo en Allegro
5. William Boyce: 1ste symfonie in Bes groot
6. Joachim Raff: Italiaanse suite; 5de deel. Tarantelle
7. Felix Mendelssohn-Bartholdy: 4de symfonie “Italiaanse”
8. Igor Stravinsky: Italiaanse suite; 1ste en 2de deel, Introduzione en Serenata
9. Johann Sebastian Bach: Italiaans concert BWV 971; 1ste deel, Allegro
10. Ludwig van Beethoven: Frühlings Sonata voor viool en piano; 2de deel, Adagio molto espressivo
11. Johann Strauass jr.: Wals “Frühlingsstimmen”
12. Robert Schumann: 1ste symfonie “Frühling”; 4de deel, Allegro animato e grazioso
13. Anoniem: Gregoriaanse Sequentia “Veni Sancte Spiritus” uit “Missa in Domenica Pentecostes”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 29 mei 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 29 mei 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 1 juni 21:00 tot 23:00 uur

1. Johannes Brahms: Akademische Festouvertüre
2. Johann Sebastian Bach: Orkestsuite no. 3 BWV 1068; 2de deel, Air
3. Frédéric Chopin: Andante spianato uit “Andante spianato en Grande Polonaise Brillante”
4. Carl Nielsen: Quintet opus 43; 2de deel, Menuet
5. Antonio Casimir Cartellieri: Adagio Pastorale voor klarinet en orkest
6. Carl Philipp Emanuel Bach: Hoboconcert in Es groot; 3de deel, Allegro ma non troppo
7. Felix Mendelssohn: Pianoconcert no. 1
8. Antonín Dvořák: Strijkkwartet no. 12 “Amerikaanse”; 4de deel, Finale Vivace ma non troppo
9. Joseph Haydn: Celloconcert no. 1; 2de en 3de deel, Adagio en Finale Allegro molto
10. Francesco Lecce: Mandoline concert; 2de deel, Largo
11. Pjotr Iljitsj Tsjaikovsky: Slavische mars
12. Wolfgang Amadeus Mozart: Andante in C groot KV 315
13. Nikolai Rimsky-Korsakov: Sheherazade; 3de deel, “De jonge prins en de jonge prinses”
14. Jan Dismas Zelenka: Uit Missa corporis Domini “Sanctus”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 22 mei 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 22 mei 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 25 mei 21:00 tot 23:00 uur

1. Jean-Philippe Rameau: Ouverture Naïs
2. Edouard Dupuy: Fagotkwintet in a klein; 2de deel, Andante sostenuto (Arr. voor fagot en orkest)
3. Johann Sebastian Bach: Concert voor hobo en viool BWV 1060r; 2de deel, Adagio
4. Joseph Bologne Chevalier de Saint-George: Symfonie concertante voor 2 violen en altviool; 1ste deel, Allegro
5. Giovanni Paisiello: Mandoline Concerto in Es groot; 1ste deel, Allegro maestoso
6. Giuseppe Torelli: Sinfonia in D groot
7. Wolfgang Amadeus Mozart: Concerto in D groot voor viool, piano en orkest KV 315f
8. Josef Strauss: Wals “Dorfschwalben aus Österreich”
9. Mikhail Ippolitov-Ivanov: Uit de suite Kaukasische schetsen; 4de deel, Processie van de Sardar
10. Ludwig van Beethoven: Vioolromance no. 2
11. Antonin Dvorák: Romance in f klein voor viool en strijkers
12. Wolfgang Amadeus Mozart: Pianosonate nr. 2 in F groot KV 280, 2de deel, Adagio
13. Robert Schumann: Sonata voor viool en piano; 3de deel, Leise, einfach
14. Wolfgang Amadeus Mozart: Uit Missa brevis KV 49; Sanctus en Benedictus

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 15 mei 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 15 mei 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 18 mei 21:00 tot 23:00 uur

1. Wilhelm Peterson-Bergen: Concertouverture “Majkarneval i Stockholm”
2. Carl Maria von Weber: Fagotconcert in F groot; 1ste deel, Allegro ma non troppo
3. Heinrich Baermann: Adagio voor klarinet en strijkkwartet
4. Michael Haydn: Concert in D groot voor dwarsfluit; 3de deel, Allegro assai
5. Ludwig van Beethoven: Strijkkwartet no. 11 “Quartetto serioso”; 4de deel, Larghetto espressivo-Allegro agitato
6. Ludwig van Beethoven: Strijkkwartet no. 11 “Quartetto serioso”; 4de deel, Larghetto espressivo-Allegro agitato bewerkt voor strijkorkest
7. Ludwig van Beethoven: Pianoconcert no. 3
8. Robert Schumann: uit “Dichterliebe” 1ste deel, “Im wunderschönen Monat Mai”
9. Johann Strauss: Wals “Seid umschlungen, Millionen”
10. Johann Wilhelm Hertel: Trompetconcert no, 1 in Es groot voor trompet en strijkers; 3de deel, Vivace
11. Gioacchino Rossini: Sonata no. 1 in G groot
12. Maurice Ravel: Pavane pour une infante défunte
13. Joseph Haydn: Sanctus uit “Missa in tempore belli”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 8 mei 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 8 mei 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 11 mei 21:00 tot 23:00 uur

1. Antonio Salieri: Ouverture “La grotta di Trofinio”
2. Maurice Ravel: Menuet antique
3. Johan Halvorsen: Suite ancienne; 1ste deel, Intrata
4. Nicolo Paganini: Vioolconcert no. 2 in b klein; 3de deel, Rondo a la clochette “La Campanella”
5. Franz Krommer: Fluitconcert in G groot; 3de deel, Menuetto
6. Ferdinand Ries: Sextet opus 142; 1ste deel, Allegro ma non troppo
7. Felix Mendelssohn: Octet in Es groot; 3de deel, Scherzo
8. Carl Maria von Weber: Klarinetconcert no. 2 in Es groot
9. Wolfgang Amadeus Mozart: Aria “Dies Bild is bezauberend schön” uit “Die Zauberflöte”
10. Pietro Baldassare: Trompetsonate no. 1 in F groot
11. Johann Christian Fischer: Hoboconcert no. 2 in Es groot; 3de deel, Rondo Allegro
12. Louis Théodore Gouvy: Symfonie no. 2 in F groot; 4de deel, Finale Allegro con fuoco
13. John Williams: “A prayer for peace from Munich”
14. Wolfgang Amadeus Mozart: Pianoconcert no. 23; 2de deel, Adagio
15. Giulio Caccini (Vladimir Vavilov); Aria “Ave Maria”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 1 mei 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 1 mei 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 4 mei 21:00 tot 23:00 uur

1. Jean-Philippe Rameau: Ouverture van het ballet “Pygmalion”
2. Tomaso Albinoni: Concerto voor 2 hobo’s, strijkers en basso continuo; 1ste deel, Allegro
3. Alexander Glazunov: Valse fantastique uit het ballet “Raymonda”
4. Alexander Borodin: Strijkkwartet no. 2; 3de deel, Notturno
5. Guiseppe Tartini: Fluitconcert in G groot; 3de deel, Allegro
6. Georg Philipp Telemann: Trompetconcert; 1ste deel, Allegro
7. Antonín Dvořák: Slavische Dansen Opus 46
8. Johann Gänsbacher: Klarinetconcert in Es groot; 2de deel, Romanze
9. Ignacy Feliks Dobrzynski: Pianoconcert in As groot; 2de deel, Andante espressivo
10. Vincenzo Bellini: Concerto voor hobo in Es groot
11. Ludwig van Beethoven: Vioolromance no. 1 in G groot
12. Karl Jenkins: “Healing Light” uit “The Peacemakers”
13. Karl Jenkins: Agnus Dei uit “The armed man, a mass for peace”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 24 april 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 24 april 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 27 april 21:00 tot 23:00 uur

1. Ludwig van Beethoven: Ouverture “Egmont”
2. Johann Georg Lickl: Trio in Es groot voor klarinet, hoorn en fagot; 3de deel, Rondo Allegro
3. Franz Schubert: Kwintet voor piano, viool, altviool, cello en contrabas; 4de deel, Thema en variaties
4. Antonio Salieri: Concerto in C groot voor fluit, hobo en orkest; 2de deel, Largo
5. Anton Arensky: Uit de 1ste suite; Valse
6. Agostín Barrios Mangoré: Vals no. 3
7. Wolfgang Amadeus Mozart: Pianoconcert no. 17
8. Andrea Zani: Celloconcert no. 5 in G groot
9. Jan Koetsier: Concerto voor altviool en orkest; 2de deel, Andante cantabile
10. Jan van Gilse: Symfonie no. 2 in Es groot; 2de deel; Intermezzo-Allegretto grazioso
11. Pablo de Sarasate: Viva Sevilla!
12. Georges Bizet: Carmen suite no. 1
13. Joseph Haydn: Missa brevis in F groot; Agnus Dei

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 17 april 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 17 april 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 20 april 21:00 tot 23:00 uur

1. Wolfgang Amadeus Mozart: Ouverture “Entführung aus dem Serail”
2. Carl Stamitz: Celloconcert no. 4; 2de deel, Andante grazioso
3. Johann Georg Reutter: Servizio di tavola
4. Georg Philipp Telemann: Fluitconcert in D groot; vivace
5. František Adam Míča: Symfonia à piu instrumenti
6. Louis Spohr: Nonet in F groot; 4de deel, Finale vivace
7. Johann Sebastian Bach: Hoboconcert in d klein; 2de en 3de deel, Adagio en Presto
8. Wolfgang Amadeus Mozart: Pianoconcert no. 10 voor twee piano’s en orkest
9. Johann Melchior Molter: Trompetconcert no. 2 in D groot; 2de deel, Adagio
10. Francisco Tárrega: Recuerdos de la Alhambra
11. Joseph Haydn: Symfonie no. 9 in C groot; 2de en 3de deel, Andante en Finale: Minuetto
12. Michael Haydn: Klarinetconcert in A groot; 1ste deel, Andante
13. Johann Sebastian Bach: Osteroratorium; 2de deel, Adagio
14. Georg Friedrich Händel: Messiah; Halleluja

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 10 april 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 10 april 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 13 april 21:00 tot 23:00 uur

1. Vincenzo Bellini: Ouverture Norma
2. Louis Massonneau: Hobokwartet no. 2
3. Carl Stamitz: Vioolconcert in Bes groot; 2de deel, Adagio
4. Antonio Vivaldi: Concerto voor viool, strijkers en basso continuo bewerkt voor mandoline
5. Bernhard Henrik Crusell: Klarinetconcert no. 1; 2de deel, Adagio
6. Bernhard Molique: Fluitconcert in D groot; 3de deel, Rondo-Allegro moderato
7. Ernst Dietrich Adolf Eichner: Hoboconcert no. 3; 3de deel, Rondo Tempo di menuetto
8. Wolfgang Amadeus Mozart: 40ste symfonie
9. Wolfgang Amadeus Mozart: 15de pianoconcert; 2de deel, Andante
10. Hinrich Philip Johnsen: Hoornconcert in Es groot; 2de deel, Adagio
11. Georg Friedrich Händel: Aria “He was despised” uit “Messiah”
12. Johann Sebastian Bach: Aria “Erbarme dich” uit de “Matthäus Passion”
13. Johann Sebastian Bach: Slotkoor “Ruht wohl” uit de “Johannes Passion”
14. Giovanni Battista Pergolesi: 1ste strophe uit het “Stabat Mater”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 3 april 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 3 april 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 6 april 21:00 tot 23:00 uur

1. Ludwig van Beethoven: Ouverture “Egmont”
2. Johann Georg Lickl: Trio in Es groot voor klarinet, hoorn en fagot; 3de deel, Rondo Allegro
3. Franz Schubert: Kwintet voor piano, viool, altviool, cello en contrabas; 4de deel, Thema en variaties
4. Antonio Salieri: Concerto in C groot voor fluit, hobo en orkest; 2de deel, Largo
5. Anton Arensky: Uit de 1ste suite; Valse
6. Agostín Barrios Mangoré: Vals no. 3
7. Wolfgang Amadeus Mozart: Pianoconcert no. 17
8. Andrea Zani: Celloconcert no. 5 in G groot
9. Jan Koetsier: Concerto voor altviool en orkest; 2de deel, Andante cantabile
10. Jan van Gilse: Symfonie no. 2 in Es groot; 2de deel; Intermezzo-Allegretto grazioso
11. Pablo de Sarasate: Viva Sevilla!
12. Georges Bizet: Carmen suite no. 1
13. Joseph Haydn: Missa brevis in F groot; Agnus Dei

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 27 maart 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 27 maart 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 30 maart 21:00 tot 23:00 uur

1. Thomas Erskine: Ouverture “The Maid of the Mill”
2. Ludwig van Beethoven: Allegretto voor pianotrio WoO 39
3. Heinrich Baermann: Klarinetconcert in Es groot; 3de deel, Polonaise
4. Giuseppe Tartini: Vioolconcert in A groot; 1ste deel, Allegro
5. Robert Fuchs: Serenade no. 1 in D groot
6. Christoph Willibald Gluck: Uit Alceste de Chaconne
7. Antonín Reicha: Blaaskwintet in Es groot; 4de deel, Finale Allegretto
8. Tomasso Albinoni: Concert voor trompet, drie hobo’s fagot en basso continuo; 2de en 3de deel, Affetuoso en Presto
9. Wolfgang Amadeus Mozart: Hoboconcert in C groot KV 314
10. Elias Parish Alvars: Concertino voor harp en piano in d klein; 2de deel. Andante
11. John Abraham Fisher: Symphonie nr. 5
12. Johannes Brahms: Klarinetkwintet in b klein; 3de deel, Andantino-Presto non assai, ma con sentimento
13. Karl Jenkins: Agnus Dei uit “The armed man, a mass for peace”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 20 maart 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 20 maart 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 23 maart 21:00 tot 23:00 uur

1. Giuseppe Verdi: Ouverture “I Vespri Siciliani”
2. Georg Philipp Telemann: Concerto voor fluit, hobo en altviool; 1ste deel, Andante
3. Robert Schumann: 1ste Symfonie “Frühling”; 4de deel, Adagio – Più Andante – Allegro non troppo, ma con brio
4. Giuseppe Verdi: Uit “I Vespri Siciliani”; La primavera
5. Carl Nielsen: Blaaskwintet opus 43; 2de deel, Menuet
6. Max Bruch: Dubbelconcert voor klarinet en altviool opus 88
7. Heinrich von Herzogenberg: Trio voor hobo,, hoorn en piano; 2de deel, Presto
8. Ludwig van Beethoven: Vioolsonate no. 5 “Frühlingssonate”; 4de deel, Ronda Allegro ma non troppo
9. Johann Baptist Vanhal: Fluitconcert no. 3 in Es groot
10. Piotr Iljitsj Tchaikovsky: Vioolconcert in D groot opus 35; 2de deel, Canzonetta Andante
11. Johannes Brahms: 2de Symfonie; 4de deel, Allegro con spirito
12. Wolfgang Amadeus Mozart: Pianosonate no. 17 KV 570; 1ste deel, Allegro
13. Franz Liszt: Transcedental Etude nr. 10 “Appassionata”
14. Wolfgang Amadeus Mozart: Requiem; Lacrimosa

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 13 maart 8.00

Speellijst “Begin de zondag met klassiek”
Zondag 13 maart 08:00 tot 10:00 uur
Woensdag 16 maart 21:00 tot 23:00 uur

1. Aimé Maillart; Ouverture “Les Dragons de Villars”
2. Maurice Ravel: Pavane pour une infante défunte
3. Ludwig van Beethoven: Klarinettrio opus 11 “Gassenhauer”; 2de deel, Adagio
4. Josef Mysliveček: Sinfonia No. 1; 2de en 3de deel, Allegretto en Prestissimo
5. Georg Philipp Telemann: Ouverture-Suite TWV 55:a2; 3de deel Air à L’Italien
6. Johannes Bernardus van Bree: Szene für Horn und Orchester
7. Sergei Rachmaninoff: Pianoconcert No. 2
8. Joseph Haydn: Uit “Der Frühling”; “Komm, holder Lenz”
9. Joseph Haydn: Hoboconcert in C groot; 2de en 3de deel, Andante en Rondo Allegretto
10. Alexey Shor: Klarinet concert; 3de deel, Allegro
11. Alexey Shor: Viool concert; 2de deel, Andante
12. Giuseppe Tartini: Trompetconcert voor trompet, strijkers en basso continuo; 3de deel, Allegro grazioso
13. Antonín Dvořák: Serenade voor strijkers; 5de deel, Finale Allegro vivace
14. Franz Schubert: Deutsche Messe; Zum Eingang “Wohin soll ich mich wenden”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 6 maart 8.00

1. Fanny Hensel Mendelssohn: Ouverture in C groot
2. Maddalena Laura Lombardini Sirmen: Vioolconcert no. 3 in A groot; 3de deel, Rondo Allegretto
3. Cécile Chaminade: Concertino voor fluit
4. Amy Beach: “Gaelic Symphony”; 2de deel, Alla siciliana-Allegro vivace
5. Louise Farrenc: Pianokwintet no. 1; 2de deel, Adagio non troppo
6. Louise Farrenc: Symfonie no. 3 in g klein
7. Florence Price: Symfonie in e klein; 4de deel, Finale presto
8. Clara Schumann-Wieck: Pianoconcert in a klein, 3de deel, Allegro non troppo
9. Gertrude van den Bergh: Rondo voor piano forte
10. Wilhelmina von Preuszen: Concerto in g klein voor klavecimbel, strijkers en b.c.; 1ste deel, Allegro
11. Anna Amalia von Preuszen: Sonate voor hobo en orgel; 3de deel, Allegro ma non troppo
12. Hildegard von Bingen: Kyrië Eleison

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 27 februari 8.00

1. Luigi Cherubini: Démophon Ouverture
2. Camille Saint-Saëns: Romance Op. 37 voor fluit en orkest
3. Louis Spohr: Clarinet Concerto No.1 in C minor, Op.26; 2de deel, Adagio
4. Ottorino Respighi: Adagio con variazioni voor Cello en orkest
5. Pieter van Maldere: Sinfonia in D Major Op. 5 No. 1; 2de en 3de deel, Andante en Presto
6. Wolfgang Amadeus Mozart: Adagio en Fuga KV 546
7. Wolfgang Amadeus Mozart: Piano Concerto No. 12 K. 414
8. Felix Mendelssohn: Concerto in d klein voor viool, piano en strijkers; 3de deel, Allegro molto
9. Johann Sebastian Bach: Pastorale in F groot BWV 590; 3de deel, Aria
10. Joseph Haydn: Piano Trio No. 39 in G groot; Andante
11. Joseph Haydn: Symphony No.1 in D groot; 1ste deel, Presto
12. Antonio Vivaldi: Concerto voor vier violen in b klein RV 580; 2de en 3de deel, Largo en Allegro
13. Dirk Brossé: Radetzky Waltz
14. Antonio Rodríguez de Hita: uit Missa in Conceptione Beatae Mariae Virginis; Agnus Dei

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 20 februari 8.00

1. Gioachino Rossini: Ouverture “L’Italiana in Algeri”
2. Pjotr Iljitsj Tsjaikovsky: 1ste Symfonie “Winterdroom”; 3de deel, Scherzo
3. Giovanni Bottesini: Duet voor klarinet en contrabas
4. Bedřich Smetana: Dans van de komedianten uit “De verkochte Bruid”
5. Johann Strauss: Quadrille ohne Titel
6. Sergei Rachmaninov: Vocalise uit “14 Romances”
7. Leopold Koželuch: Symfonie in C groot
8. Wolfgang Amadeus Mozart: 23ste Symfonie
9. Felix Mendelssohn: Sextert voor piano, viool, 2 altviolen, cello en contrabas
10. Felix Mendelssohn: 5de Symfonie; 2de deel, Allegro vivace
11. Felix Mendelssohn: Strijkkwartet no. 6 in f klein: 3de deel, Adagio
12. François Devienne: Fluitconcert no. 4 in G groot; 3de deel, Rondo
13. Johann Sebastian Bach: Uit de Jagdcantate; Schafen können sicher weiden voor piano 4-handig
14. Ariel Ramirez: "Kyrie"; Misa Criolla

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 13 februari 8.00

1. Michael Haydn: Ouverture “Andromeda e Perseo”
2. Pjotr Iljitsj Tsjaikovsky: Uit “De seizoenen”; Januari
3. Carl Maria von Weber: Andante e Rondo ungarese
4. Georg Philipp Telemann: Concerto voor trompet en 2 hobo”s
5. Edward Elgar: Celloconcert; 3de deel, Adagio
6. Joseph Haydn: Strijkkwartet no. 4; 1ste deel, Allegro con spirito
7. Gaetano Donizetti: Aria “Bella siccome un angelo” uit “Don Pasquale”
8. Wolfgang Amadeus Mozart: 17de Pianoconcert
9. Robert Schumann: 1ste Symfonie; 3de deel, Scherzo molto vivace
10. Emmanuel Chabrier: España
11. Johann Nepomuk Hummel: Uit “Sappho von Mitilene”; Larghetto sostenuto assai-Allegro vivace
12. Nikolai Rimsky-Korsakov: Sinfonietta over Russische thema’s; 1ste deel, Allegretto pastorale
13. Michael Haydn: Benedictus uit “Missa Sancti Hieronymi”

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 6 februari 8.00

1. Wolfgang Amadeus Mozart: Ouverture “Le Nozze di Figaro”
2. Jean-Marie Leclair: Fluitconcert in C groot; 3de deel, Allegro assai
3. Pjotr Iljitsj Tsjaikovsky: Nocturne opus 19 no. 4; bewerking voor cello en orkest
4. Wolfgang Amadeus Mozart: Recitatief en aria “Giunse alfin il momento….” Uit “Le Nozze di Figaro”
5. Jan Křtitel Jiří Neruda: Trompetconcert in Es groot; 2de en 3de deel, Largo en Vivace
6. Franz Anton Hoffmeister: Concert voor hobo en orkest in C groot; 1ste deel, Allegro con brio
7. Wolfgang Amadeus Mozart: 38ste symfonie; “Praagse”
8. Camille Saint-Saëns: 2de pianoconcert; 2de deel, Allegro scherzando
9. Henrico Albicastro: Concerto à quatro no. 7
10. Wolfgang Amadeus Mozart: Pianosonate no 16; “Semplice”
11. Ludwig van Beethoven: Serenade in D groot voor fluit, viool en altviool; 3de deel, Allegro molto
12. Antonín Dvořák: 8ste symfonie; 3de deel, Allegretto grazioso-Molto vivace
13. Wolfgang Amadeus Mozart: Laudate Dominum

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 30 januari 8.00

1. Felix Mendelssohn: “Trompetenouverture”
2. Frederick Delius: “On hearing the first cuckoo in spring”
3. Jean-Philippe Rameau: Uit de “Naïs” suite; “Entrée des lutteurs et chaconne”
4. František Xaver Pokorný: Concerto voor hoorn, pauken en strijkers in D groot; Andante poco larghetto
5. Wolfgang Amadeus Mozart: Sinfonia concertante voor viool en altviool KV 364; 1ste deel, Allegro maestoso
6. Johann Sebastian Bach: Concert voor twee clavecimbels en strijkers BWV 1060 in de bewerking voor twee piano’s
7. Carl Maria von Weber: Klarinetkwintet in Bes groot op. 34 in de bewerking voor klarinet en strijkorkest
8. Johannes Brahms: 2de Pianoconcert; 4de deel, Allegretto grazioso
9. Felix Mendelssohn: Strijkkwartet no. 2; 2de deel, Adagio non lento
10. Antonio Vivaldi: Concert voor fluit, strijkers en basso continuo “Il Gardelino”; 1ste en 2de deel, Allegro en Cantabile
11. Antonio Rosetti: Hoboconcert in C groot; 1ste deel. Allegro moderato
12. Charles Avison: Concerto grosso no. 6; 2de deel, Con furia
13. Felix Mendelssohn: Kyrië uit de Missa Breve

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 23 januari 8.00

1. Gaetano Donizetti: Ouverture “Rosmonda d’Inghilterra”
2. Ludwig van Beethoven: Pianotrio no. 1 opus 1; 3de deel, Allegro assai
3. Franz Krommer: Concertino voor fluit en hobo: 1ste deel, Allegro
4. Franz Krommer: Octet Partita opus 57; 4de deel, Alla polacca
5. Christoph Graupner: Concerto in C groot voor fagot, strijkers en basso continuo
6. Frédéric Chopin: Nocturne no. 2
7. Wolfgang Amadeus Mozart: 4de Vioolconcert
8. Guiseppe Verdi: uit “I Lombardi” het “Pelgrimskoor”
9. Johann Stamitz: Klarinetconcert in Bes groot; 2de en 3de deel, Adagio en Poco presto
10. Domenico Scarlatti: Sonate in D groot K 443; Allegro
11. Joachim Raff: 2de Celloconcert; 3de deel, Allegro vivace
12. Johann Christian Bach: Sinfonia in Bes groot opus 18 no. 2
13. Michael Haydn: Mis in C groot; Agnus Dei

Begin de zondag met klassiek

Begin de zondag met klassiek

zondag 16 januari 8.00

1. Mikhail Ivanovich Glinka: Russlan und Ludmilla (Overture)
2. Willem de Fesch: Concerto grosso in C groot
3. Antonín Dvořák: Strijkkwartet no. 8; 2de deel, Andante con moto
4. Carl Philipp Emanuel Bach: Celloconcert in A groot; 1ste deel, Allegro
5. Frédéric Chopin: Nocturne no. 1
6. Wolfgang Amadeus Mozart: Fluitkwartet no. 3; 1ste deel, Allegro
7. Carl Friedrich Abel: Symfonie in Bes groot; 2de en 3de deel, Andante en Allegro assai, quasi presto
8. Joseph Haydn: Symfonie no. 44 “Trauer-Symphonie”
9. Sergei Rachmaninoff: Bogoroditse Devo
10. Sergei Rachmaninoff: Vocalise arr. voor trompet
11. Max Bruch: Dubbelconcert voor klarinet en altviool; 2de deel, Allegro moderato
12. Johann Nepomuk Hummel: Pianoconcert no. 5; 2de en 3de deel, Larghetto con moto en Allegro moderato
13. Johann Sebastian Bach: Hoboconcert in A groot
14. Wolfgang Amadeus Mozart: Missa brevis KV 194; Kyrië